Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE FAX LASER BROTHER 2840

Număr anunț
DA20717028
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
IMPARTIAL SERV SRL (CUI 5020467)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,30 RON
Valoare atribuită
324,30 RON
Data publicării
27.06.2018 09:35
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,30 RON

din 324,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.