Ofertă acceptată Cumpărare directă

cirese

Număr anunț
DA20714934
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA AGNITA (CUI 25631961)
Furnizor / câștigător
DUTA & CO SNC AGNITA (CUI RO4101040)
Cod CPV
03222333-6 · Cirese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,80 RON
Valoare atribuită
146,80 RON
Data publicării
26.06.2018 18:49
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,80 RON

din 146,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.