Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare și întreținere copiatoare și echipamente multifuncționale
- Număr anunț
- DA20711303
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- SALUM SRL (CUI 17796659)
- Cod CPV
- 50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:40
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.248 RON
din 1.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro