Ofertă refuzată Cumpărare directă

Varza alba

Număr anunț
DA20695217
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
Furnizor / câștigător
COSMIDIA FRUCT IMPEX SRL (CUI 37482405)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
25.06.2018 10:26
Data finalizării
27.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.