Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Dezinsectie Plosnita de Pat

Număr anunț
DA20716258
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.618,80 RON
Valoare atribuită
1.618,80 RON
Data publicării
27.06.2018 09:06
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.618,80 RON

din 1.618,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.