Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI AMESTEC CAPSULAT 1L

Număr anunț
DA20713059
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE GOSPODARIE COMUNALA BECLEAN (CUI 13750250)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,68 RON
Valoare atribuită
443,68 RON
Data publicării
26.06.2018 14:57
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,68 RON

din 443,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.