Ofertă acceptată Cumpărare directă

igienizare, oblonizare si reparat partial fatada BAi reci nr.3

Număr anunț
DA20707967
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
BRANCO SERV SRL (CUI 16293209)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.652 RON
Valoare atribuită
12.652 RON
Data publicării
26.06.2018 11:03
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.652 RON

din 12.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.