Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat
BENZINA EURO PLUS FARA PLUMB 95
- Număr anunț
- DA20698801
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- BARIL FORTE SRL (CUI RO26076380)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223,72 RON
- Valoare atribuită
- 220,90 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 12:48
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,90 RON
din 223,72 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 2,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.