Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA NR.277-25.06.2018 CONF ANUNT ADV 1018016-14.06.2018

Număr anunț
DA20723394
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.166 RON
Valoare atribuită
16.166 RON
Data publicării
27.06.2018 13:44
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.166 RON

din 16.166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.