Ofertă acceptată
Cumpărare directă
acumulator 12v x 154 ah (150ah)/SRCF CTA
- Număr anunț
- DA20718097
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ZETAS BATROM IMPEX SRL (CUI RO8522301)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.510 RON
- Valoare atribuită
- 3.510 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 10:16
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.510 RON
din 3.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro