Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE CHIRURGICALE, Nr.G10, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.90x38MM-AE BL210N
- Număr anunț
- DA20711432
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141128-3 · Ace pentru suturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64,82 RON
- Valoare atribuită
- 64,82 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:46
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64,82 RON
din 64,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro