Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA

Număr anunț
DA20710448
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI RO18907097)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556,42 RON
Valoare atribuită
556,42 RON
Data publicării
26.06.2018 13:00
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556,42 RON

din 556,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.