Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru P2-Pulberi (2 buc), art.6D32
- Număr anunț
- DA20707544
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI RO2739043)
- Furnizor / câștigător
- RENANIA TRADE SRL (CUI RO8006912)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 755,48 RON
- Valoare atribuită
- 755,48 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 10:47
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
755,48 RON
din 755,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro