Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,3% sub estimat

consumabile laborator

Număr anunț
DA20695544
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.600 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 10:39
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.764 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 164 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.