Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICA SCENA EVENIMENTE

Număr anunț
DA20689042
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
LUCRIS SERV SRL (CUI RO9998240)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.295 RON
Valoare finală
70.295 RON
Data publicării
22.06.2018 13:02
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.