Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI EKG ADULTI/ PEDIATRIC RMN

Număr anunț
DA20684578
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252 RON
Valoare atribuită
252 RON
Data publicării
22.06.2018 10:00
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252 RON

din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.