Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de construire dispensar uman

Număr anunț
DA20716827
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Furnizor / câștigător
COMFER CONSTRUCT SRL (CUI 37226512)
Cod CPV
45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.600 RON
Valoare atribuită
138.600 RON
Data publicării
27.06.2018 09:28
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138.600 RON

din 138.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.