Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB NEON TL-D 18W SNOW WHITE 60S

Număr anunț
DA20714547
Autoritate contractantă
R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
31519200-9 · Lampi cu neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,92 RON
Valoare atribuită
121,92 RON
Data publicării
26.06.2018 16:22
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,92 RON

din 121,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.