Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF

Număr anunț
DA20709254
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,04 RON
Valoare atribuită
66,04 RON
Data publicării
26.06.2018 12:01
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,04 RON

din 66,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.