Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat
CARNE PORC LUCRU 90/10
- Număr anunț
- DA20705237
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
- Furnizor / câștigător
- "BERTIS" SRL (CUI 551751)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,50 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 09:22
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
700 RON
din 710,50 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 10,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.