Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smantana Baciu 20%, 900g

Număr anunț
DA20711703
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 MANGALIA (CUI 29067041)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,59 RON
Valoare atribuită
31,59 RON
Data publicării
26.06.2018 13:57
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,59 RON

din 31,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.