Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA20713675
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
COGELAND SRL (CUI RO15871487)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,60 RON
Valoare atribuită
425,60 RON
Data publicării
26.06.2018 15:24
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,60 RON

din 425,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.