Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRAZDAR PP2 NEGAURIT SORMAITAT (PAN) pentru comuna Pestisu Mic
- Număr anunț
- DA20720821
- Autoritate contractantă
- COMUNA PESTISU MIC (CUI 4374148)
- Furnizor / câștigător
- WIRAX DISTRIBUȚIE SRL (CUI RO26431520)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,89 RON
- Valoare atribuită
- 226,89 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 12:04
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,89 RON
din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro