Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VULCANIZARE AUTO: DEMONTAT/MONTAT ROTI+ECHILIBRAT ROTI+PLUMBI+PRESIUNE ROTI+ PETICE+SNUR

Număr anunț
DA20720139
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,47 RON
Valoare atribuită
83,47 RON
Data publicării
27.06.2018 11:34
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,47 RON

din 83,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.