Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRECTA

Număr anunț
DA20714232
Autoritate contractantă
SC UTILITATI APASERV CORNU (CUI 27854960)
Furnizor / câștigător
LUBRISOL ROMANIA S.R.L. (CUI RO36816515)
Cod CPV
44161700-3 · Curatitoare de conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,03 RON
Valoare atribuită
287,03 RON
Data publicării
26.06.2018 15:53
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,03 RON

din 287,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.