Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE CHIRURGICALE, Nr.G8, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.00x46MM cod BL208N
- Număr anunț
- DA20711314
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,46 RON
- Valoare atribuită
- 82,46 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:40
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82,46 RON
din 82,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro