Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE

Număr anunț
DA20711050
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.842,67 RON
Valoare atribuită
9.842,67 RON
Data publicării
26.06.2018 13:28
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.842,67 RON

din 9.842,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.