Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnizare produse de feronerie
- Număr anunț
- DA20705082
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI RO5267077)
- Cod CPV
- 44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.844,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.844,64 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 09:16
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.844,64 RON
din 1.844,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro