Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultata pe achizitii in cadrul proiectului POCU/74/6/18 SMIS 108329
- Număr anunț
- DA20714928
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA CULTURALA PLAY (CUI 32250510)
- Furnizor / câștigător
- TERAVERCONT SRL (CUI 22994504)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 18:43
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 18:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro