Ofertă refuzată Cumpărare directă

Procedura simplificata desfasurata într-o singura etapa (produse, servicii, lucrari, FARA PT+EXEC)

Număr anunț
DA20176652
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare finală
12.000 RON
Data publicării
26.04.2018 10:58
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.