Ofertă acceptată
Cumpărare directă
30192700-8 Papetarie (Rev.2) DESCRIERE: 1 PIX GEL NEGRU BUC 80 1.68 134.45 25.55 2 STILOU HERO 007
- Număr anunț
- DA20721306
- Autoritate contractantă
- Directia de Evidenta a Persoanelor Slobozia (CUI 18467522)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.708,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.708,95 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 12:24
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.708,95 RON
din 1.708,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro