Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile, articole marunte de birou, accesorii de birou, articole de papetarie si alte

Număr anunț
DA20720815
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.732,22 RON
Valoare atribuită
2.948,43 RON
Data publicării
27.06.2018 12:04
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.948,43 RON

din 2.732,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.