Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete de pret 26x16 rectangulare albe

Număr anunț
DA20717582
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,50 RON
Valoare atribuită
313,50 RON
Data publicării
27.06.2018 09:56
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,50 RON

din 313,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.