Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie furnituri birou 26 iunie 2018

Număr anunț
DA20713782
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.769,50 RON
Valoare atribuită
3.769,50 RON
Data publicării
26.06.2018 15:30
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.769,50 RON

din 3.769,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.