Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus HP 950 XL Black, HP 951 XL Cyan, HP 951 XL Magenta, HP 951 XL Yellow (set original) C2P43AE
- Număr anunț
- DA20707389
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.538,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.538,12 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 10:40
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.538,12 RON
din 1.538,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro