Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie si articole de birou lot 34

Număr anunț
DA20714236
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670,57 RON
Valoare atribuită
2.670,57 RON
Data publicării
26.06.2018 15:53
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670,57 RON

din 2.670,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.