Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GRESIE

Număr anunț
DA20719742
Autoritate contractantă
Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,07 RON
Valoare atribuită
548,07 RON
Data publicării
27.06.2018 11:17
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,07 RON

din 548,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.