Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru lucrari de ziderie, dulgherie si izolatii

Număr anunț
DA20715843
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
METALURGICA INDUSTRIAL SRL (CUI RO6302423)
Cod CPV
44220000-8 · Dulgherie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.962,57 RON
Valoare atribuită
35.962,57 RON
Data publicării
27.06.2018 08:46
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.962,57 RON

din 35.962,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.