Atribuită Cumpărare directă

echipzment de lucru pentru personalul medical

Număr anunț
DA36404378
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. ANTIM IVIREANUL (CUI 25570961)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.126,05 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.126,05 RON