Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perie spalare PPN 430mm Nilfisk SC6500-1300D

Număr anunț
DA20715124
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
KOMAROM TRADE INVEST SRL (CUI RO23163520)
Cod CPV
34224200-5 · Piese pentru alte vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,20 RON
Valoare atribuită
917,20 RON
Data publicării
27.06.2018 07:21
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,20 RON

din 917,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.