Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto -SAT

Număr anunț
DA20713333
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.979,04 RON
Valoare atribuită
43.897,14 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
26.06.2018 15:08
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.897,14 RON

din 43.979,04 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 81,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.