Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPORT CURS LUCRATOR IN COMERT
- Număr anunț
- DA20710327
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR TARGU MURES (CUI 23499040)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
- Cod CPV
- 22470000-5 · Manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575 RON
- Valoare atribuită
- 575 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:54
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575 RON
din 575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro