Acasă · Licitații
· Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE RECHIZITE SCOLARE
- Număr anunț
- DA20708695
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VARTESCOIU (CUI 29246322)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 812,30 RON
- Valoare atribuită
- 812,30 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 11:35
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
812,30 RON
din 812,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro