Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitionare anvelope vara autoutilitara

Număr anunț
DA20714026
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,05 RON
Valoare finală
726,05 RON
Data publicării
26.06.2018 15:43
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.