Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii aparate de aer conditionat aflate in sediile DGITL Sector 6 Buc

Număr anunț
DA20718242
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
A.D.O.B. VERTICAL GRUP SRL (CUI RO28279844)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.666,20 RON
Valoare atribuită
25.666,20 RON
Data publicării
27.06.2018 10:21
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.666,20 RON

din 25.666,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.