Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii restaurant conferinta internationala Proiect Erasmus+ nr. 2016-1-RO01-KA201-024566
- Număr anunț
- DA20713983
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. NICOLAE (CUI 4340625)
- Furnizor / câștigător
- MEK DECOR TRADE SRL (CUI RO23291855)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.320 RON
- Valoare atribuită
- 22.320 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 15:41
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.320 RON
din 22.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro