Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie Kit distributie DA-pozitia 3/PAAP/2018

Număr anunț
DA20713921
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,14 RON
Valoare atribuită
140,14 RON
Data publicării
26.06.2018 15:38
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,14 RON

din 140,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.