Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Referat nr. MBR-DSI 116850/12.06.2018 SERVICIU reparatie aer conditionat din camera 416.
- Număr anunț
- DA20710502
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- FREON TRADING (CUI RO6639365)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:03
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 16:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200 RON
din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro