Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru montaj aere conditionate si PIF conform oferta nr 15/20.06.2018

Număr anunț
DA20708671
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.580 RON
Valoare atribuită
17.580 RON
Data publicării
26.06.2018 11:33
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.580 RON

din 17.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.