Ofertă refuzată Cumpărare directă

CASETA SERVODIRECTIE ASISTATA DACIA LOGAN

Număr anunț
DA20689948
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975 RON
Valoare finală
975 RON
Data publicării
22.06.2018 13:41
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.